Facebook Pixel

Prekių pristatymas

Siuntimo būdai:  prekės pristatomos per kurjerių tarnybą VENIPAK darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Taip pat prekes galima atsiimti parduotuvėje Ogmios mieste, Verkių g. 29F, Šeimos aikštė 7, Vilnius.

Siuntimo kainos:  prekių pristatymo kaina - 3,99 eurai už vieną užsakymą, kai užsakymo suma yra mažiau nei 40 Eur. Nuo 40 Eur prekių pristatymas yra nemokamas.

Nemokamai klientas gali atsiimti prekes nurodytuose prekybos taškuose:
- parduotuvėje Ogmios mieste, Verkių g. 29F, Šeimos aikštė 7, Vilnius.

Pristatymo trukmėPrekės suruošiamos per 2-7 darbo dienas. Nuo prekių išsiuntimo prekės pristatomos per 1 darbo dieną. Dėl padidėjusio darbo krūvio karantino laikotarpiu, siuntų pristatymas per kurjerį gali vėluoti.

Jeigu Klientas negali prekių atsiimti pats, jis privalo nurodyti kitą asmenį. Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

SVARBU: Nurodykite veikiantį kontaktinį telefono numerį, kuriuo prieš atvykdamas su Jumis susisieks kurjeris. Pasirinkus pristatymą į darbovietę, nurodykite darbovietės pavadinimą ir kabineto nr. Prašome nurodyti tikslų pristatymo adresą ir pašto kodą. Pardavėjas neprisiima atsakomybės, jie nurodyti duomenys neteisingi ir dėl to siuntos nebuvo įmanoma pristatyti. Už pakartotinį siuntimą klientas turi sumokėti papildomai.

Pastaba: Prekės siunčiamos tik darbo dienomis. Jeigu užsakymą pateikėte paskutinę savaitės darbo po 11 val. arba savaitgalio/švenčių dieną, anksčiausiai jis bus pradėtas ruošti kitą darbo dieną.

 Jei turite klausimų - rašykite uzsakymai@artinn.lt arba skambinkite telefonu  +370 672 44079.

DĖMESIO: Užsakymai, kuriuos pasirinkote atsiimti vienoje iš parduotuvių, laikomi 14 kalendorinių dienų. Neatsiėmus užsakymo per 14 kalendorinių nuo jo suruošimo momento, užsakymas atšaukiamas ir pinigai už  jį grąžinami.

SVARBI INOFRMACIJA DĖL BEKONTAKČIO SIUNTŲ PRISTATYMO KARANTINO LAIKOTARPIU:

Bekontakčio siuntų pristatymo procedūra privatiems asmenims:

Gavėjo parašas Kurjerio skaneryje, siekiant išvengti tiesioginio kontakto, keičiamas į vieną iš šių būdų:

- Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas);
- Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido; Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“;
- NAUJAS BŪDAS! Kurjeris paprašo Gavėjo parodyti galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 4 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje. Kurjeris skaneryje įrašo Gavėjo vardą, pavardę ir vietoje parašo įrašo padiktuotus skaitmenis.

Kiti paslaugų suteikimo pakeitimai, siekiant išvengti tiesioginio kontakto:

  • Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims;
  • Užsakomieji krovos darbai vykdomi tik iki privačių patalpų durų;
  • Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y.
  • Laiptines, koridorius ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Bekontakčio siuntų pristatymo procedūra verslo klientams:

Gavėjo parašas Kurjerio skaneryje, siekiant išvengti tiesioginio kontakto, keičiamas į vieną iš šių būdų:

- Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką;
- Pastabos dėl neatitikimų ir apgadinimų turi būti pažymėta ant Venipak siuntos lipduko;
- Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“;
- Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims.